Aplicaciones de reclutamiento de personal de TCDD 295 iniciadas

TCDD 295 personel alımı başvuruları başladı. İŞKUR ilanlarının yayımlanmasıyla birlikte TCDD 295 kamu personeli alımına başvuru sayfası açıldı.

TCDD 295 personel alımı başvuruları başladı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden ilanların yayımlanmasıyla birlikte başvurular bugün başlamış oldu.

TCDD bünyesine 50 Mühendis İşçi, 117 Tren Teşkil İşçisi ve 128 Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörü alımı yapacak.

TCDD personel alımında, Tren Teşkil İşçisi ve Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörü kadrolarına lise mezunu adaylar da başvuru yapabilecek. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak.

TCDD işçi alımı, Mühendis, Tren Teşkil İşçisi ve Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörü pozisyonlarında yapılacak.

TCDD personel alımı için bir çok ile ve işyerine farklı sayıda kontenjan verildi. Verilen kontenjanları haber sonunda sizinle paylaştığımız linkteki dosyayı indirdikten sonra inceleyebilirsiniz.

Başvuru şartları arasında ayrıca 2016 yılı KPSS puanının en az 60 olması şartı yer alıyor.

TCDD 295 işçi personel alımı başvuruları 21 Aralık 2017 tarihinde sona erecek. Adayların İŞKUR aracılığıyla başvuru işlemlerini yapmaları gerekiyor.

İŞKUR iş arayan sistemi üzerinden ilanlara ve daha detaylı bilgiye ulaşılabilecek. İŞKUR sayfasına gitmek için hacer clic aquí!

TCDD resmi internet sitesinde yer alan ilan metnine ve illere göre kontenjan sayılarına BURADADAN ULAŞABİLİRSİNİZ!

Noticias ferroviarias similares

Noticias similares de trenes de alta velocidad

Sobre Levent Ozen
Cada año, el sector ferroviario de alta velocidad, el líder europeo en la creciente Turquía. Las inversiones en ferrocarriles, que toman esta velocidad de los trenes de alta velocidad, continúan aumentando. Además, con las inversiones realizadas para el transporte en la ciudad, las estrellas de muchas de nuestras empresas hacen que la producción nacional brille. Es un orgullo que se haya iniciado la producción del tren nacional turco de alta velocidad, además de las compañías locales de tranvía, tren ligero y metro. Estamos muy felices de estar en esta mesa orgullosa.

Sé el primero en comentar

Yorumlar

Este sitio usa Akismet para reducir el correo no deseado. Descubra cómo se procesan los datos de sus comentarios.