Rotonda en el centro de congresos

Conquistando el conel
Conquistando el conel

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kentte bir yandan yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da yol genişletme uygulamaları yapıyor. Bu kapsamda eski metal fabrikası Mannesman alanında kurulan kongre merkezine ulaşımı rahatlatmak için döner kavşak çalışması yapılıyor. Yapılan kavşak, trafiği rahatlatacağı gibi kongre merkezine gitmek isteyen vatandaşlara da büyük rahatlık sağlayacak.

PARA REDUCIR LA DENSIDAD DEL TRÁFICO
Sekapark’ın 1’inci ve 2’nci etabını birleştirecek olan kongre merkezi tamamlandığında, büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Bu büyük organizasyonlarda da trafik yoğunluğunun oluşmaması ve davetlilerin rahat bir şekilde kongre merkezine ulaşmalarını sağlamak isteyen Büyükşehir Belediyesi, Salim Dervişoğlu Caddesi üstünde eski metal fabrikası Mannesman alanı önüne döner kavşak çalışması başlattı.

DÖNÜŞLER RAHATLAYACAK
Çalışmaları devam eden döner kavşağın içerisinde 30 metre iç çapı ve 500 metre refüj bordür imalatı gerçekleştirilecek. Ayrıca kavşak için yapılacak olan taş duvar yapım işi kapsamında 500 metreküp taş malzeme kullanılacak. Büyükşehir’in kavşak çalışmaları sona erdiğinde Salim Dervişoğlu Caddesi’nden kongre merkezinin otoparkına dönüşler rahatlayacak.

APARCAMIENTO DE VEHÍCULOS 650
Con la fábrica de Mannesman transformada en el Centro de Convenciones, Sekapark se convierte en un todo. El Centro de Congresos, que satisfará las necesidades de Kocaeli con todo su equipo, será el centro de atracción para eventos culturales. Cuando se complete el proyecto, se podrá acceder al centro de congresos en tranvía, peatones y vehículos. El centro de congresos también tendrá un estacionamiento abierto para autos 650.

Noticias ferroviarias similares

Noticias similares de trenes de alta velocidad

Sé el primero en comentar

Yorumlar

Este sitio usa Akismet para reducir el correo no deseado. Descubra cómo se procesan los datos de sus comentarios.