Revisión de la línea del secretario general Bayram AkçarayKocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Akçaray tramvay hattına ilave olarak projelendirdiği Sekapark-Plajyolu hattı çalışmaları hızla devam ediyor. Genel Sekreter İlhan Bayram tramvay hattı çalışmalarını inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vatandaşlar tarafından sıkça kullanılan Akçaray’ın, Sekapark-Plajyolu hattı tamamlandıktan sonra daha uzun bir güzergâhta hizmet vereceğini belirten Bayram, “İki etap halinde çalışmaları gerçekleştirilen Sekapark- Plajyolu hattının Bilim Merkezi-Okullar birinci etabında çalışmalar ağırlıklı olarak sürdürülüyor. Altyapı çalışmaları ve zemin beton dökümü yapılan birinci etapta, ray döşeme işleri gerçekleştiriliyor. İkinci etap olan Okullar Bölgesi-ve Plaj Yolu arasında ise hattın altyapı uygulama çalışmaları devam ediyor.

HEDEFLENEN SÜREDE BİTECEK
Genel Sekreter Yardımcısı Alaeddin Alkaç ile birlikte Sekapark’taki ray çalışmalarını inceleyen, Genel Sekreter Bayram, projenin zamanında yürüdüğünü ve hedeflendiği zamanda tamamlanacağını ifade etti. İki kısım halinde yapılacak olan Sekapark – Plajyolu hattı projesinde XNUMX istasyon bulunuyor. Çalışmalar kapsamında eski olan menfez ve köprüleri de yıkılarak yenileri inşa ediliyor. Bin XNUMX metrelik Seka Devlet Hastanesi – Okullar Bölgesinden oluşan birinci kısım, özellikle öğrenim gören öğrencilerin hizmetine sunulacak. Projenin devamında ise XNUMX metrelik ikinci kısım hayata geçirilecek.

ŞEHİR HASTANESİ VE KOCAELİ STADYUMU
Genel Sekreter Bayram, Kocaeli Stadyumu ve Şehir Hastanesine de tramvay hattının uzatılacağını da belirterek” Başkan Karaosmanoğlu’nun direktifleri doğrultusunda, Akçaray tramvay hattının kentin önemli durakları olan Şehir Hastanesi ve Kocaeli Futbol Stadyumu’na kadar ulaştırılması konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın büyük memnuniyetini kazanan Tramvay hizmetimizi bu doğrultuda kentin önemli noktalarına ulaştırma gayretindeyiz” şeklinde konuştu.

NUEVA ESTACIÓN 4
En uso diario, la nueva estación se construirá en la línea de tranvía Akçaray, que los ciudadanos a menudo prefieren. Incluso las estaciones con una longitud de 4 km se ubicarán en Seka State Hospital, Convention Center, Schools District y Beachway. Con la adición de la línea de tranvía 2.2 km a la línea de tranvía existente 15 km, la longitud de la línea de tranvía en Kocaeli se incrementará a 5 km.

Reklamlar

Noticias de tren de alta velocidadSé el primero en comentar

Yorumlar

Este sitio usa Akismet para reducir el correo no deseado. Descubra cómo se procesan los datos de sus comentarios.