Intercambio del último piso para tráfico ininterrumpido en KayseriKayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan Bulvarı’ndaki Tuna ve XNUMX Ağustos Katlı Kavşağı’nda incelemelerde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, şehrin farklı bölgelerindeki yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Çelik, Tuna ve XNUMX Ağustos Kavşaklarını birlikte geçecek olan katlı kavşak çalışmalarının son durumunu yerinde gördü ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocasinan Bulvarı’nda trafiğin kesintisiz akması için yapılan katlı kavşaklardan Tuna ve XNUMX Ağustos Katlı Kavşağı’nda çalışmalar hızla ilerliyor. Karayolları, Hastane ve İstasyon Caddesi, Nato ve Fuzuli Katlı Kavşaklarını tamamlayarak hizmete açan Büyükşehir Belediyesi, bulvar üzerindeki son katlı kavşak olan Tuna ve XNUMX Ağustos Katlı Kavşağı’nı da önümüzdeki günlerde trafiğe açacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Tuna ve XNUMX Ağustos Katlı Kavşağında incelemelerde bulunarak çalışmaların son durumunu yerinde gördü. Başkan Çelik, Kocasinan Bulvarı üzerindeki son katlı kavşağın tamamlanmasıyla bulvarın DSİ’den, Argıncık ışıklara kadar kesintisiz hale geleceğini belirtti.

Tuna ve XNUMX Ağustos Katlı Kavşağı’nda alt geçidin uzunluğu toplam XNUMX metre oluyor. Tuna Kavşağı’nda XNUMX metre, XNUMX Ağustos Kavşağı’nda ise XNUMX metre kapalı kesit buluyor.

Reklamlar

Noticias de tren de alta velocidadSé el primero en comentar

Yorumlar

Este sitio usa Akismet para reducir el correo no deseado. Descubra cómo se procesan los datos de sus comentarios.