TCDD en el personal de reclutamiento de oficiales de 363 graduado de la escuela secundaria menor (inicio de aplicaciones)

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü ne az lise mezunu 363 memur personel alımı yapacak. KPSS 2017/2 kapsamında yapılacak alımlar için geri sayım sona eriyor. İşte detaylar.

KPSS 2017/2 Tercih Kılavuzunun yayımlanması ile kamu kurum ve kuruluşlarının kaç memur alımı yapacakları belli oldu. Açıklanan kılavuza göre Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğüne 363 memur personel alımı yapılacağı bildirildi.

Yüz binlerce memur adayının büyük bir merak ve heyecanla beklediği KPSS merkezi yerleştirme duyurusu hüsranla geldi. Açıklanan kadrolara göre 2017’nin ikinci atamasında 2 bin 38 memur alımı yapılacağı bildirildi. Atama bekleyen yüz binlerce memur adayı varken, merkezi yerleştirmede bu kadar az sayıda kadro ayrılması büyük tepkilere neden oldu.

TCDD’ye Memur Alımı

Merkezi yerleştirme kapsamında bugün açıklanan tercih kılavuzunda Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü Vagon Teknisyeni, Tekniker, Hareket Memuru, Sekreter, Memur ve Mühendis kadrolarına, lise, ön lisans ve lisans mezunu 363 memur alımı yapacak. Bu kapsamda başvurular 14-23 Kasım 2017 tarihleri arasında alınacak.

Tercih kılavuzuna gitmek Haga clic.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

ÖSYM tarafından alınacak tercih başvuruları için adayların internet üzerinden müracaatlarını yapması gerekmektedir.

Başvuru Ücreti

Yılın ikinci merkezi yerleştirmesi olması nedeniyle tercih yapacak adaylar, 15 TL olan tercih ücretini ÖSYM anlaşmalı bankalara yatırması gerekmektedir.

fuente: www.kpsscafe.com.t es

Noticias ferroviarias similares

Noticias similares de trenes de alta velocidad

Sobre Levent Ozen
Cada año, el sector ferroviario de alta velocidad, el líder europeo en la creciente Turquía. Las inversiones en ferrocarriles, que toman esta velocidad de los trenes de alta velocidad, continúan aumentando. Además, con las inversiones realizadas para el transporte en la ciudad, las estrellas de muchas de nuestras empresas hacen que la producción nacional brille. Es un orgullo que se haya iniciado la producción del tren nacional turco de alta velocidad, además de las compañías locales de tranvía, tren ligero y metro. Estamos muy felices de estar en esta mesa orgullosa.

Sé el primero en comentar

Yorumlar

Este sitio usa Akismet para reducir el correo no deseado. Descubra cómo se procesan los datos de sus comentarios.