¿Cuándo finaliza la solicitud de anuncio de compra de personal de TCDD?

T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD), personel alım ilanına başvurular ne zaman sona eriyor, kimler başvuru yapabilecek?

T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD), geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde bir ilan yayımladı.

Yayımlanan ilana göre; T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında görevlendirilmek üzere 5 adet Müfettiş Yardımcısı alınacak. İşte detaylar:

TCDD PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURULARI NE ZAMAN SONA ERİYOR?

TCDD personel alım ilanına başvurular, 30 Ekim 2017 tarihinde başladı ve 8 Aralık 2017’de sona erecek. Başvurular, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Altındağ ilçesi, Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/Ankara PK 06330 adresine şahsen veya posta ile yapılacak.

PERSONEL ALIM İLANINA KİMLER BAŞVURABİLİR?

  • Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı niteliklere haiz olan
  • 01/01/2017 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olan
  • Hukuk, Siyasal, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile en az 4 yıl eğitim veren ve bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi ya da yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birini bitirmiş olan
  • ÖSYM tarafından 2017 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavının A Grubu, KPSS P48 bölümünden 70 ve daha üzeri puan almış olan
  • Yapılacak soruşturma sonunda sicil ve karakter bakımından Müfettişliğe engel olacak bir hali bulunmayan
  • Sağlık durumu bakımından, yurdun her tarafına giderek görev yapmaya elverişli olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmayan
  • Temsil niteliği itibariyle, Müfettişliğin gerektirdiği yeterlikte bulunan
  • Yapılacak sınava ilk veya ikinci defa giriyor olan

İlan detayları için TIKLAYIN.

fuente: www.kamupersoneli.net

Noticias ferroviarias similares

Noticias similares de trenes de alta velocidad

Sobre Levent Ozen
Cada año, el sector ferroviario de alta velocidad, el líder europeo en la creciente Turquía. Las inversiones en ferrocarriles, que toman esta velocidad de los trenes de alta velocidad, continúan aumentando. Además, con las inversiones realizadas para el transporte en la ciudad, las estrellas de muchas de nuestras empresas hacen que la producción nacional brille. Es un orgullo que se haya iniciado la producción del tren nacional turco de alta velocidad, además de las compañías locales de tranvía, tren ligero y metro. Estamos muy felices de estar en esta mesa orgullosa.

Sé el primero en comentar

Yorumlar

Este sitio usa Akismet para reducir el correo no deseado. Descubra cómo se procesan los datos de sus comentarios.