3. Tecnologías especiales para pasajeros en el aeropuerto.

  1. havalimanında yolculara özel teknolojiler :İstanbul’da yapımına devam edilen yeni veya bir diğer adıyla üçüncü havalimanı, kullanılan teknolojiler ile yolcuları yönlendirerek rahat etmelerini sağlayacak.

Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olarak nitelendirilen Atatürk Havalimanı’nın son yıllarda artan yolcu sayısını karşılayamaz hale gelmesi ile birlikte, üçüncü havalimanı’nın temeli 2014 yılında atıldı.

Açılışına 1 yıldan kısa bir süre kalan havalimanı inşaatının yaklaşık yüzde 95’lik bir kısmının (ilk etap) tamamlanması ile birlikte, havalimanı hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.

200 milyon yolcu kapasitesi ve birbirinden bağımsız 6 pisti ile Türkiye tarihinin en büyük yatırımı olan havalimanı, yolcuların rahat edebilmeleri için Teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanacak.
Yolculuklar teknoloji ile desteklenecek!

AirportHaber’de yer alan bilgilere göre İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.’nin İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Keskin, 3. havalimanı hakkında detayları kamuoyu ile paylaştı.

Ezber bozan bir havalimanı inşa etmek için çalıştıklaırını belirten Keskin, 3. havalimanı’nda yolcu deneyimlerini teknoloji ile destekleyerek konforu en üst düzeyde tutmayı hedeflediklerini vurguladı.

Keskin, havalimanına gelen yolcuların anlık SMS’ler ile karşılanacağını ve akıllı telefonlara yüklenecek olan uygulamalar ile yoğun bir gün geçirdiyseler uyku odalarına veya yemek yiyebilecekleri alanlara yönlendirileceğini belirtiyor.

Check-in süreçlerinin büyük oranda kısalacağı 3. havalimanının, 18 bin araç kapasiteli otoparkına giriş yapan yolculara hangi kısımlarda boş yer olduğu SMS ile bildirilecek.

fuente: shiftdelete.net

Noticias ferroviarias similares

Noticias similares de trenes de alta velocidad

Sobre Levent Ozen
Cada año, el sector ferroviario de alta velocidad, el líder europeo en la creciente Turquía. Las inversiones en ferrocarriles, que toman esta velocidad de los trenes de alta velocidad, continúan aumentando. Además, con las inversiones realizadas para el transporte en la ciudad, las estrellas de muchas de nuestras empresas hacen que la producción nacional brille. Es un orgullo que se haya iniciado la producción del tren nacional turco de alta velocidad, además de las compañías locales de tranvía, tren ligero y metro. Estamos muy felices de estar en esta mesa orgullosa.

Sé el primero en comentar

Yorumlar

Este sitio usa Akismet para reducir el correo no deseado. Descubra cómo se procesan los datos de sus comentarios.