La visita de Selim Dursun a TÜDEMSAŞ

Ver el perfil completo de Selim
Ver el perfil completo de Selim

Visita de Selim Dursun a TUDEMSAS: En la Elección General del Diputado General de 5, de acuerdo con los resultados no oficiales, Selim Dursun, quien fue elegido miembro del parlamento de Sivas para el Partido AK, visitó al gerente general de TUDEMSAŞ, Yildiray Kocarslan, en su oficina.

Dursun, yaptığı ziyarette TÜDEMSAŞ’ın, Sivas’ın gelişen bir markası olduğunu belirtti. TÜDEMSAŞ’ın, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun yük vagon merkezi haline geleceğini söyleyen Dursun, “TÜDEMSAŞ’ın daha iyi noktalara gelmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

TÜDEMSAŞ’ın gelişmesiyle Sivas’ta yaşanılan göçün önünün kesileceğini belirten Dursun, şunları kaydetti: “TÜDEMSAŞ Sivas’ımızın, Türkiye’mizin, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun kesinlikle yük vagon merkezi olacak. Bu noktada kimsenin herhangi bir tereddüttü olmasın. Bunu sağlamak için her şeyi yapacak konumdayız. TÜDEMSAŞ TSI belgesini alarak uluslararası standartlarda yük vagonu üretecek hale geldi. Kendi bünyesinde kurduğu Kaynak Eğitim Merkezi şu ana kadar 700 kişiyi sertifikalandırmış, uluslararası arenada Sivas’ımıza ve ülkemizin çeşitli yerlerine kaynakçı yetiştirir hale gelmiştir. TÜDEMSAŞ gezimde her birimin uluslararası standartları yakaladığını gördüm.”

TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Koçaraslan ve ekibine teşekkür eden Dursun, “TÜDEMSAŞ’ı son 2-3 yıllık dönemde çok farklılaştırarak daha ileri seviyeye götürmüşler. Dün ile bugünü eşit olan herkes zarardadır. Emekleri zayi olmasın. Daha güzel projelere ve daha güzel işlere sebep olacak çalışmalarını ortaya koymalarını diliyorum” şeklinde konuştu.

Calendario actual de licitaciones ferroviarias

Sal 15

Anuncio de licitación: Servicio de limpieza.

Octubre 15 @ 10: 00 - 11:00 pm XNUMX:XNUMX pm
Sobre Levent Ozen
Cada año, el sector ferroviario de alta velocidad, el líder europeo en la creciente Turquía. Las inversiones en ferrocarriles, que toman esta velocidad de los trenes de alta velocidad, continúan aumentando. Además, con las inversiones realizadas para el transporte en la ciudad, las estrellas de muchas de nuestras empresas hacen que la producción nacional brille. Es un orgullo que se haya iniciado la producción del tren nacional turco de alta velocidad, además de las compañías locales de tranvía, tren ligero y metro. Estamos muy felices de estar en esta mesa orgullosa.

Sé el primero en comentar

Yorumlar

Este sitio usa Akismet para reducir el correo no deseado. Descubra cómo se procesan los datos de sus comentarios.